חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מידע כללי וחשוב

1. כל המחירים של המוצרים באתר כוללים מע''מ אך אינם כוללים דמי משלוח.

 

2. אנו משתדלים לעדכן את האתר מידי יום ויומו אך עדיין יכול להיווצר מצב שבו מוצר שמופיע באתר אזל מהמלאי ולא נוכל לשלוח אותו. אנו מתנצלים על כך מראש ונודיע לכם מיידית במידה וזה יקרה. בכל מקרה חשוב לציין שלעולם אנו לא נחייב על מוצר שלא נשלח.

 

3. מחירים יכולים להשתנות באתר ללא הודעה מוקדמת , אנו נכבד במחיר הישן רק הזמנות שכבר נקלטו במערכת.

 

4. יתכן מצב שבו מוצר ימכר באתר במחיר מבצע אך לא בחנות. ברוב המקרים המחיר באתר זהה למחיר בחנות.

 

5. יתכן מצב שבו מוצרים שונים ימכרו רק דרך האתר ולא ניתן יהיה להשיגם בחנות וגם להפך.

 

6. אפקט אינה מתחייבת לבצע משלוח לכל הזמנה והיא שומרת לעצמה את הזכות שלא לקבל הזמנות מסויימות ואף לבטלן במקרים מסויימים.

 

7. כל התמונות באתר הם צילומים \ סריקות של המוצרים האמיתיים, אך יתכנו שינוים בצבעי המוצר.

 

8. חשבונית מס תשלח יחד עם כל משלוח.

 

9. מעוניינים להגיע לחנות ולקנות פריט ממחלקת התחפושות? כחודש לפני פורים לא נוכל לבדוק במלאי על תחפושות שנשארו, אנחנו משתדלים לעדכן את אתרינו אל מול המלאי כאמור אך בשל הדינאמיות הרבה של המלאי ייתכן והתחפושת תיגמר עד הגעתם אלינו. בשאר השנה (לא בתקופת פורים) אנא תאמו איתנו את הגעתכם, מכיוון שבמשך השנה חנות התחפושות אינה פתוחה בצורה קבועה. (כחודש לפני פורים חנות התחפושות תהיה פתוחה כל יום ע"פ השעות שמפורסמות באתר והן עשויות להיות שונות מחנות הגימיקים)

 

10. ברצונכם להגיע לקנות תחפושת לחג הפורים? חנות התחפושות נפתחת כחודש לפני החג ומומלץ לא לחכות לרגע אחרון כיוון שלחץ הקונים הוא רב וגם המבחר מצטמצם . כמו כן אנו ממליצים לפני ההגעה לגלוש באתר, לרשום קודים של מוצרים, תיאורם ומחירם ולרשום לפחות שלוש אופציות למצב שלא יהיה במלאי את המוצר הראשון שביקשתם.

 

11. כל השיחות למחלקת ההזמנות מוקלטות ונשמרות לתקופה ארוכה. לקבלת שרות טלפוני בתקופת חג הפורים מומלץ להתקשר בשעות הבוקר, ימים ספורים לפני החג השרות אינו פעיל.

 

12.הקנייה באתר היא מגיל 18 ומעלה בלבד

 

13. ביטולים/זיכויים ע"פ חוק הגנת הצרכן 1981.

    א.ע"מ לקבל זיכוי ערך הטובין צריך להיות גבוה מ 50 ש"ח.

    ב.הטובין לא נפגמו והרוכש לא עשה בהן שימוש!

    ג. ע,מ לקבל זיכוי יש להציג חשבונית קניה, קבלה, פתק החלפה או הוכחה אחרת שהטובין נרכשו מאפקט.

    ד.ניתן לבצע החלפה או זיכוי רק עד 14 יום מיום הקנייה.

    ה.החזר כספי יתבצע ע"פ צורת התשלום בעת הקנייה. כלומר אשראי תמורת אשראי, המחאה כנגד המחאה וכדומה. דמי ביטול: עד 5% מערך המוצר או 100 ש"ח הנמוך מביניהם.

    ו.כל האמור לעיל מתייחס רק לגבי חנות המתנות, גימיקים והפטנטים! אין החלפות ביטולים או החזרות של מוצרי פורים! אביזרי פורים! או מוצרים עונתיים אחרים כגון: סביבונים,    מוצרי הלואין, קריסמס, חג המולד, סילבסטר וכדומה וכן תפאורות מיוחדות, מוצרים שהוזמנו עבור הלקוח במיוחד ומוצרי קסמים                           

 

14.חבילות והזמנות

     א.הזמנה דרך האתר אינה מבטיחה שהמוצר קיים במלאי! המלאים משתנים כל יום ויתכן מצב שמוצר מופיע עדיין באתר אך הוא אזל מהמלאי. במידה ומוצר מהותי חסר אנו ניצור   איתכם קשר להתייעצות משותפת ובמקרה שמדובר במוצר לא מהותי אנו נשלח את החבילה ללא המוצר החסר.. בכל מקרה החיוב הסופי יהיה רק על מוצרים שנארזו ונשלחו עבורכם.

     ב.חבילות בדואר רשום עד למשקל של 2 ק"ג  ובגודל של עד 30X30X30  ס"מ יחויבו ב20 ש"ח כולל מע"מ. חבילות שהזמנתם בדואר רשום אך משקלן גבוה יותר או שהמוצר גדול מידי לסוג זה של משלוח לא ישלחו ונציגנו יצור איתכם קשר להתיעצות משותפת. חבילות רשומות מגיעות בדרך כלל תוך 6-7 ימי עסקים מרגע יציאת החבילה ממחסננו.

     ג.חבילות שמשקלן הוא בין 2-10 ק"ג או גדולות מ60 ס"מ ישלחו רק בדואר חבילות מהיר (לא תמיד עד לבית, במקומות מסויימים יש לאסוף את החבילה מהמזכירות, נקודת איסוף מרכזית וכו') בעלות של 48 ש"ח כולל מע"מ. חבילות בדואר מהיר מגיעות בדרך כלל תוך שלושה ימי עסקים מרגע יציאת החבילה ממחסננו. בתקופות עמוסות החבילה לא תצא תמיד באותו היום עקב העומס.

     ד.מוצרים שאורכם/רוחבם גדול יותר מ 60 ס"מ לא ישלחו ברוב המיקרים והם ימכרו רק באיסוף עצמי או במקום.

     ה.משלוחים יצאו ברוב המיקרים תוך יום או יומיים אך בעת לחץ החגים הטיפול יכול לקחת גם זמן נוסף (גם במשלוחים מהירים).

     ו. משלוחים מהירים מגיעים מרגע המשלוח תוך יום יומיים בדרך כלל ומשלוחים בדואר רשום מגיעים בפועל תוך ארבעה ימים למרות שהזמן הרשום הוא כשבעה ימי עסקים.עם זאת יש לקחת בחשבון שלמקומות מסויימים בארץ זמן המשלוח יכול להתארך.

     ז.במידה ועבר זמן חריג ולא קיבלתם שום הודעה, מומלץ ליצור איתנו קשר במהירות ע"מ לקבל את מספר המעקב של החבילה. באתר הדואר ניתן לעקוב אחר החבילה וגם לקבל את החבילה ללא פתק ורק עם מספר הקידוד בסניפכם במידה ורשום שחבילה כבר היגיעה ליעדה. במקרה ויש עיקוב בחבילות מהירות אנו נספק לכם את מספר הטלפון של מוקד החבילות לבירור הבעיה. עם זאת עלינו לציין ש 99% מהחבילות מגיעות ליעדן בהצלחה וללא שום בעיות.

    ח.כל החבילות שלנו נשלוחת רק ע"י דואר ישראל.

    ט.לא ניתן לשלם למובילי החבילות! תשלומים יכולים להתבצע רק דרך האתר, בחנותינו (אשראי או מזומן), או טלפונית.

 

15.סמכות שיפוט - הדין החל על תקנון זה הינו הדין הישראלי בלבד! בסמכות השיפוט נתניה לבית המשפט השלום בת"א.

 

16. בכל שנה, בסביבות שבועיים וחצי-שלושה לפני פורים, מערכת ההזמנות ננעלת ולא יתקבלו או יטופלו הזמנות חדשות שיוזרמו לאתר לאחר התאריך שייקבע. בסביבות חודש לפני פורים החנות תיפתח לרכישה במקום. תאריכי הפתיחה של החנות ונעילת מערכת ההזמנות ייפורטו בדף הראשי של אתרינו. מערכת ההזמנות תיפתח שוב לאחר חג הפורים.

 

17.מדידת פיאות/תחפושות

     פיאות: ברשותינו למעלה ממאתיים וחמישים סוגים שונים של פיאות אי לכך נוכל לאפשר מדידה רק לחלק מהפיאות ולא יותר משלוש מדידות ללקוח.

     תחפושות: ברשותינו למעלה מאלף דגמים של תחפושות! אי לכך כל לקוח יוכל למדוד עד שלוש תחפושות. תחפושות מסוימות אינן ניתנות למדידה.

 

18. נא לשמור היטב על חפצים אישיים בשטח החנות! החנות עמוסה וצפופה וקל לאבד בה חפצים אישיים או כסף מזומן. חנות אפקט לא תהייה אחראית לאובדן או גניבה שיקרו בשטח החנות.

 

19.לא יתקבלו השגות על טעויות בחשבון/חוסרים בסחורה/טעויות בעודף וכו' לאחר עזיבת הלקוח את בית העסק. יש לבדוק את החשבון,העודף וכמויות הסחורה  שהתקבלה לפני עזיבת בית העסק

 

 20.מוצרים מסויימים ימכרו רק לרוכשי תחפושת.

עבור לתוכן העמוד